Metalo pjovimas lazeriu

Naudojame didelio galingumo lazerius, skirtus tiksliam metalo pjovimui nuo prototipo iki gamybos.

Naudojame didelio galingumo lazerius, skirtus tiksliam metalo pjovimui nuo prototipo iki gamybos.

Neprilygstamas tikslumas

Metalo pjovimas lazeriu – efektyviausias metalo apdirbimo būdas, kuomet metalas yra pjaustomas naudojant didelės galios lazerio spindulius.

Pjovimas lazeriu – viena pažangiausių technologijų, kurios dėka išgausime preciziškai švarų, tikslų pjūvį, kurio neįmanoma pasiekti naudojant mechaninius metalo pjovimo metodus.

Naudojant lazerinio pjovimo technologiją galime pasiekti ne tik itin preciziškus pjūvius bet ir išgauti ypač sudėtingas formas, sudėtingus metalo profilius ar jų detales. Galingas lazerio spindulys gali švariai ir tiksliai perpjauti iki 10 mm storio nerūdijantį plieną / aliuminį, bei iki 15 mm juodojo plieno ruošinius. Papildomas išpjautos detalės apdirbimas po pjovimo lazeriu nėra būtinas.

Metalo pjovimas lazeriu – efektyviausias metalo apdirbimo būdas, kuomet metalas yra pjaustomas naudojant didelės galios lazerio spindulius.

Pjovimas lazeriu - viena pažangiausių technologijų, kurios dėka išgausime preciziškai švarų, tikslų pjūvį, kurio neįmanoma pasiekti naudojant mechaninius metalo pjovimo metodus.

Naudojant lazerinio pjovimo technologiją galime pasiekti ne tik itin preciziškus pjūvius bet ir  išgauti ypač sudėtingas formas, sudėtingus metalo profilius ar jų detales. Galingas lazerio spindulys gali švariai ir tiksliai perpjauti iki 10 mm storio nerūdijantį plieną / aliuminį, bei iki 15 mm juodojo plieno ruošinius. Papildomas išpjautos detalės apdirbimas po pjovimo lazeriu nėra būtinas.

Lazerinio pjovimo pranašumai

Švarus preciziškas pjūvis

Nėra mechaninio pažeidimo

Sudėtingų projektų įgyvendinimas

Nereikalauja apdirbimo

Minimali pjūvio paklaida

Greitis ir ekonomiškumas

Pjaunamo lakšto gabaritai

IKI 1524 Х 3048 MM ​

Pjaustomi metalai

Nerūdijantis plienas  

  Iki 10 mm

Juodas plienas

 Iki 15 mm

Aliuminis

  Iki 10 mm

Arba Susisiekite telefonu: +370 600 77422

Arba Susisiekite telefonu:

+370 600 77422

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis

Įmonės veiklą pradėjome nuo 1998 metų ir jau tuomet žinojome, jog išsiskirsime aukšta paslaugų kokybe ir profesionalumu ir džiaugiamės, jog 2019 metais buvome įvertinti “ Stipriausi Lietuvoje” sertifikatu, o pastaruosius kelis metus patekome tarp 7% patikimiausių ir pelningų „Lietuvos TOP“ įmonių.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Nuo brėžinio paruošimo iki gaminio paleidimo serijinei gamybai.

Lankstumas pagal kiekvieno poreikius

Kiekvienas naujas projektas yra individualus, mes paruošime būtent jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Naujiems klientams – 3 mėnesiai nemokamas pristatymas

Suvirinimas

Aukštos kvalifikacijos suvirintojai kokybiškai atlieka gaminių, detalių ir įrangos suvirinimo darbus. Įmonėje laikomasi technologinių jungčių ir konstrukcinių suvirinimo tarptautinių reikalavimų ir standartų. Mūsų kolektyvas visada domisi suvirinimo technikos naujovėmis, nuolat atnaujina žinias ir pritaiko jas savo darbe.
Pagal suvirinimo būdą siūlės būna taškinės, sandūrinės, kampinės ir kt., pagal vientisumą – ištisinės ir trūkiosios, pagal veikiančių jėgų kryptį – priekinės, šoninės, galinės, kontūrinės, pagal prilydyto metalo kiekį – įgaubtosios, sustiprintosios, išgaubtosios, pagal suvirinimo kryptį – išilginės ir skersinės.
Būdas parenkamas priklausomai nuo konstrukcijų tipų, savybių bei jų tolimesnio naudojimo.
⋅ MIG/MAG suvirinimas dar vadinamas pusautomačiu. Virinama naudojant inertines apsaugines dujas (MIG) arba aktyviąsias apsaugines dujas, leidžiančias labiau optimizuoti suvirinimo procesą ir gaminio kokybę (MAG). Tai pusiau automatinis suvirinimo metodas, tinkamas paprastoms, didelėms metalo konstrukcijoms suvirinti.
⋅ TIG Suvirinimas argono aplinkoje volframo elektrodu. TIG suvirinamos specifinės, išskirtinio tikslumo ir kokybės reikalaujančios konstrukcijos. TIG suvirinimas reikalauja daugiau kruopštumo, todėl yra žinomas kaip ilgesnis procesas nei MIG / MAG suvirinimas, vis dėlto kokybės atžvilgiu šis metodas yra vertinamas labiau. Paprastai TIG suvirinami vamzdžiai, slėginiai indai, šilumokaičiai. Kadangi šis metodas tinka itin plonoms konstrukcijoms virinti (0,3–3 mm), jis taikomas ir elektronikos plokštėms bei panašioms detalėms.
⋅ Lazerinis Suvirinimas. Tai vienas moderniausių, ypač lakštinio plieno, sujungimo būdų. Lazerinio suvirinimo įranga naudojama giliam pravirinimui, užtikrinant didelį siaurų suvirinimo siūlių stiprumą, taip pat greito plonasienių detalių ir elementų, reikalaujančių estetinių suvirinimo siūlių, sujungimą be papildomo apdorojimo. Maža technologijos eksploatacijos kaina ir greitis suteikia galimybę pasiūlyti puikų kokybės ir kainos santykį. Lazerinio suvirinimo sistemos užtikrina tikslumą ir našumą, reikalingą didelio masto pramonėje, taip pat lankstumą ir švelnumą, reikalingą suvirinant mažas detales.