Lakštinio metalo lankstymas

Profesionalus metalo lankstymas naudojant pažangias  CNC stakles.

Profesionalus metalo lankstymas naudojant pažangias CNC stakles.

tikslumas pritaikytas kliento poreikiams

 Metalo lenkimas CNC staklėmis padeda išlaikyti aukštą lakštinio metalo našumą ir sumažina medžiagos pažeidimo riziką. Lakštinio metalo lankstymas gali būti atliekamas tiek su dideliais ruošiniais, tiek su mažesnėmis dalimis.

Lankstant metalą CNC staklėmis jėga paskirstoma per visą lakšto ilgį, todėl lankstymo procesas yra ypač tikslus.

Pro Steel Solution profesionalų komanda gali sulenkti įvairius atvirus metalinius profilius iš cinkuoto, nerūdijančio ir juodo metalo, aliuminio bei kitų spalvotų metalų.

Ilgametė patirtis lakštinio metalo lankstyme leidžia įgyvendinti sudėtingo dizaino projektus su didžiausiu formavimo tikslumu.

Prisitaikome prie kliento individualių poreikių ir įgyvendiname projektus nuo prototipo iki pilnai išbaigto gaminio.

Metalo lenkimas CNC staklėmis padeda išlaikyti aukštą lakštinio metalo našumą ir sumažina medžiagos pažeidimo riziką. Lakštinio metalo lankstymas gali būti atliekamas tiek su dideliais ruošiniais, tiek su mažesnėmis dalimis.

Lankstant metalą CNC staklėmis jėga paskirstoma per visą lakšto ilgį, todėl lankstymo procesas yra ypač tikslus. Pro Steel Solution profesionalų komanda gali sulenkti įvairius atvirus metalinius profilius iš cinkuoto, nerūdijančio ir juodo metalo, aliuminio bei kitų spalvotų metalų.

Ilgametė patirtis lakštinio metalo lankstyme leidžia įgyvendinti sudėtingo dizaino projektus su didžiausiu formavimo tikslumu.

Prisitaikome prie kliento individualių poreikių ir įgyvendiname projektus nuo prototipo iki pilnai išbaigto gaminio.

Lankstymo Cnc staklėmis pranašumai

Nepriekaištingas tikslumas

Mažiau papildomo apdorojimo

Greiti gamybos terminai

Lankstomi metalai

  • Ilgiausia lenkiama kraštinė – 3000 mm. Ilgis trumpėja priklausomai nuo metalo storio.

  • Iki 1mm storio lakštų kraštines galime perlenkti 180 laipsnių kampu.

Nerūdijantis plienas  

  Iki 8 mm

Juodas plienas

 Iki 10 mm

Aliuminis

  Iki 10 mm

Gaminiai

Atskiros baldų kojos

Sujungtos baldų kojos

kiti gaminiai

kiti metalo gaminiai

Arba Susisiekite telefonu: +370 600 77422

Arba Susisiekite telefonu:

+370 600 77422

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis

Įmonės veiklą pradėjome nuo 1998 metų ir jau tuomet žinojome, jog išsiskirsime aukšta paslaugų kokybe ir profesionalumu ir džiaugiamės, jog 2019 metais buvome įvertinti “ Stipriausi Lietuvoje” sertifikatu, o pastaruosius kelis metus patekome tarp 7% patikimiausių ir pelningų „Lietuvos TOP“ įmonių.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Nuo brėžinio paruošimo iki gaminio paleidimo serijinei gamybai.

Lankstumas pagal kiekvieno poreikius

Kiekvienas naujas projektas yra individualus, mes paruošime būtent jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Naujiems klientams – 3 mėnesiai nemokamas pristatymas

Suvirinimas

Aukštos kvalifikacijos suvirintojai kokybiškai atlieka gaminių, detalių ir įrangos suvirinimo darbus. Įmonėje laikomasi technologinių jungčių ir konstrukcinių suvirinimo tarptautinių reikalavimų ir standartų. Mūsų kolektyvas visada domisi suvirinimo technikos naujovėmis, nuolat atnaujina žinias ir pritaiko jas savo darbe.
Pagal suvirinimo būdą siūlės būna taškinės, sandūrinės, kampinės ir kt., pagal vientisumą – ištisinės ir trūkiosios, pagal veikiančių jėgų kryptį – priekinės, šoninės, galinės, kontūrinės, pagal prilydyto metalo kiekį – įgaubtosios, sustiprintosios, išgaubtosios, pagal suvirinimo kryptį – išilginės ir skersinės.
Būdas parenkamas priklausomai nuo konstrukcijų tipų, savybių bei jų tolimesnio naudojimo.
⋅ MIG/MAG suvirinimas dar vadinamas pusautomačiu. Virinama naudojant inertines apsaugines dujas (MIG) arba aktyviąsias apsaugines dujas, leidžiančias labiau optimizuoti suvirinimo procesą ir gaminio kokybę (MAG). Tai pusiau automatinis suvirinimo metodas, tinkamas paprastoms, didelėms metalo konstrukcijoms suvirinti.
⋅ TIG Suvirinimas argono aplinkoje volframo elektrodu. TIG suvirinamos specifinės, išskirtinio tikslumo ir kokybės reikalaujančios konstrukcijos. TIG suvirinimas reikalauja daugiau kruopštumo, todėl yra žinomas kaip ilgesnis procesas nei MIG / MAG suvirinimas, vis dėlto kokybės atžvilgiu šis metodas yra vertinamas labiau. Paprastai TIG suvirinami vamzdžiai, slėginiai indai, šilumokaičiai. Kadangi šis metodas tinka itin plonoms konstrukcijoms virinti (0,3–3 mm), jis taikomas ir elektronikos plokštėms bei panašioms detalėms.
⋅ Lazerinis Suvirinimas. Tai vienas moderniausių, ypač lakštinio plieno, sujungimo būdų. Lazerinio suvirinimo įranga naudojama giliam pravirinimui, užtikrinant didelį siaurų suvirinimo siūlių stiprumą, taip pat greito plonasienių detalių ir elementų, reikalaujančių estetinių suvirinimo siūlių, sujungimą be papildomo apdorojimo. Maža technologijos eksploatacijos kaina ir greitis suteikia galimybę pasiūlyti puikų kokybės ir kainos santykį. Lazerinio suvirinimo sistemos užtikrina tikslumą ir našumą, reikalingą didelio masto pramonėje, taip pat lankstumą ir švelnumą, reikalingą suvirinant mažas detales.