Metalo pjovimas lazeriu

Metalo pjovimas lazeriu
Pjovimas lazeriu – tai tikslus, greitas ir ekonomiškas lakštinių medžiagų apdirbimo būdas. Pjaunant juodą plieną lazeriu, gaunamas švarus pjūvis, leidžiantis ruošinius ir detales dažyti ar dengti galvaniniu būdu be papildomo apdirbimo. Lazeris taip pat našiai ir tiksliai nerūdijanti plieną, aliuminį ir kitus spalvotus metalus.
Metalo pjovimui naudojame modernias lazerinio pjaustymo stakles kurios užtikrina ploną, tolygų ir švarų pjūvį, nepriekaištingą detalių kokybę bei geometrijos tikslumą.
Techinės charakteristikos:
  • – Pjaunamo lakšto gabaritai                           iki 1524 х 3048 mm 
  • – Pjaunamas nerūdijantis plienas                 iki 10 mm 
  • – Pjaunamas juodas plienas                           iki 15 mm 
  • – Pjaunamas aliuminis                                     iki 10 mm 
  • – Tikslumas                                                         +/- 0,1 mm/m 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Naujiems klientams – 3 mėnesiai nemokamas pristatymas

Suvirinimas

Aukštos kvalifikacijos suvirintojai kokybiškai atlieka gaminių, detalių ir įrangos suvirinimo darbus. Įmonėje laikomasi technologinių jungčių ir konstrukcinių suvirinimo tarptautinių reikalavimų ir standartų. Mūsų kolektyvas visada domisi suvirinimo technikos naujovėmis, nuolat atnaujina žinias ir pritaiko jas savo darbe.
Pagal suvirinimo būdą siūlės būna taškinės, sandūrinės, kampinės ir kt., pagal vientisumą – ištisinės ir trūkiosios, pagal veikiančių jėgų kryptį – priekinės, šoninės, galinės, kontūrinės, pagal prilydyto metalo kiekį – įgaubtosios, sustiprintosios, išgaubtosios, pagal suvirinimo kryptį – išilginės ir skersinės.
Būdas parenkamas priklausomai nuo konstrukcijų tipų, savybių bei jų tolimesnio naudojimo.
⋅ MIG/MAG suvirinimas dar vadinamas pusautomačiu. Virinama naudojant inertines apsaugines dujas (MIG) arba aktyviąsias apsaugines dujas, leidžiančias labiau optimizuoti suvirinimo procesą ir gaminio kokybę (MAG). Tai pusiau automatinis suvirinimo metodas, tinkamas paprastoms, didelėms metalo konstrukcijoms suvirinti.
⋅ TIG Suvirinimas argono aplinkoje volframo elektrodu. TIG suvirinamos specifinės, išskirtinio tikslumo ir kokybės reikalaujančios konstrukcijos. TIG suvirinimas reikalauja daugiau kruopštumo, todėl yra žinomas kaip ilgesnis procesas nei MIG / MAG suvirinimas, vis dėlto kokybės atžvilgiu šis metodas yra vertinamas labiau. Paprastai TIG suvirinami vamzdžiai, slėginiai indai, šilumokaičiai. Kadangi šis metodas tinka itin plonoms konstrukcijoms virinti (0,3–3 mm), jis taikomas ir elektronikos plokštėms bei panašioms detalėms.
⋅ Lazerinis Suvirinimas. Tai vienas moderniausių, ypač lakštinio plieno, sujungimo būdų. Lazerinio suvirinimo įranga naudojama giliam pravirinimui, užtikrinant didelį siaurų suvirinimo siūlių stiprumą, taip pat greito plonasienių detalių ir elementų, reikalaujančių estetinių suvirinimo siūlių, sujungimą be papildomo apdorojimo. Maža technologijos eksploatacijos kaina ir greitis suteikia galimybę pasiūlyti puikų kokybės ir kainos santykį. Lazerinio suvirinimo sistemos užtikrina tikslumą ir našumą, reikalingą didelio masto pramonėje, taip pat lankstumą ir švelnumą, reikalingą suvirinant mažas detales.