Apie mus

Esame patikima, nuo 1998 metų dirbanti, metalo gaminių įmonė.
Atliekame metalo pjovimą lazeriu, lakštų ir vamzdžių lenkimą, štampavimą, suvirinimą, gręžimą, miltelinį dažymą ir kitas, su metalo apdorojimu susijusias, operacijas.

Į kiekvieną naują projektą žiūrime kaip į galimybę pademonstruoti savo sugebėjimus, siekti tobulėjimo bei profesionaliai, optimaliai ir kuo inovatyviau sukurti vertę savo užsakovams bei partneriams. O taip pat mums ne mažiau svarbu suteikti puikias darbo sąlygas savo darbuotojams.

Kad einame teisingu keliu, rodo tai, jog 2019 m. gavome stipriausių ženklą, o 2020 m. patekome tarp 7% patikimiausių ir pelningų „Lietuvos TOP“ įmonių, pagal griežtus kriterijus atrinktų bendrovės „Rekvizitai.lt“. Šis apdovanojimas – tai įrodymas, kad plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo partneriams, klientams bei darbuotojams.

Ateityje siekiame tapti sėkminga tarptautine kompanija, dar daugiau dėmesio skiriančia darbuotojų gerovei bei tausojančią gamtą ir jos išteklius. Pasirinkę mus, galite tikėtis stabilumo, patikimumo, sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo!

    

en_USEnglish
lt_LTLithuanian