Apie mus

Esame patikima, nuo 1998 metų dirbanti, metalo gaminių įmonė.
Atliekame metalo pjovimą lazeriu, lakštų ir vamzdžių lenkimą, štampavimą, suvirinimą, gręžimą, miltelinį dažymą ir kitas, su metalo apdorojimu susijusias, operacijas.

Į kiekvieną naują projektą žiūrime kaip į galimybę pademonstruoti savo sugebėjimus, siekti tobulėjimo bei profesionaliai, optimaliai ir kuo inovatyviau sukurti vertę savo užsakovams bei partneriams. O taip pat mums ne mažiau svarbu suteikti puikias darbo sąlygas savo darbuotojams.

Kad einame teisingu keliu, rodo tai, jog 2019 m. gavome stipriausių ženklą, o 2020 m. patekome tarp 7% patikimiausių ir pelningų „Lietuvos TOP“ įmonių, pagal griežtus kriterijus atrinktų bendrovės „Rekvizitai.lt“. Šis apdovanojimas – tai įrodymas, kad plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo partneriams, klientams bei darbuotojams.

Ateityje siekiame tapti sėkminga tarptautine kompanija, dar daugiau dėmesio skiriančia darbuotojų gerovei bei tausojančią gamtą ir jos išteklius. Pasirinkę mus, galite tikėtis stabilumo, patikimumo, sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo!

        

Suvirinimas

Aukštos kvalifikacijos suvirintojai kokybiškai atlieka gaminių, detalių ir įrangos suvirinimo darbus. Įmonėje laikomasi technologinių jungčių ir konstrukcinių suvirinimo tarptautinių reikalavimų ir standartų. Mūsų kolektyvas visada domisi suvirinimo technikos naujovėmis, nuolat atnaujina žinias ir pritaiko jas savo darbe.
Pagal suvirinimo būdą siūlės būna taškinės, sandūrinės, kampinės ir kt., pagal vientisumą – ištisinės ir trūkiosios, pagal veikiančių jėgų kryptį – priekinės, šoninės, galinės, kontūrinės, pagal prilydyto metalo kiekį – įgaubtosios, sustiprintosios, išgaubtosios, pagal suvirinimo kryptį – išilginės ir skersinės.
Būdas parenkamas priklausomai nuo konstrukcijų tipų, savybių bei jų tolimesnio naudojimo.
⋅ MIG/MAG suvirinimas dar vadinamas pusautomačiu. Virinama naudojant inertines apsaugines dujas (MIG) arba aktyviąsias apsaugines dujas, leidžiančias labiau optimizuoti suvirinimo procesą ir gaminio kokybę (MAG). Tai pusiau automatinis suvirinimo metodas, tinkamas paprastoms, didelėms metalo konstrukcijoms suvirinti.
⋅ TIG Suvirinimas argono aplinkoje volframo elektrodu. TIG suvirinamos specifinės, išskirtinio tikslumo ir kokybės reikalaujančios konstrukcijos. TIG suvirinimas reikalauja daugiau kruopštumo, todėl yra žinomas kaip ilgesnis procesas nei MIG / MAG suvirinimas, vis dėlto kokybės atžvilgiu šis metodas yra vertinamas labiau. Paprastai TIG suvirinami vamzdžiai, slėginiai indai, šilumokaičiai. Kadangi šis metodas tinka itin plonoms konstrukcijoms virinti (0,3–3 mm), jis taikomas ir elektronikos plokštėms bei panašioms detalėms.
⋅ Lazerinis Suvirinimas. Tai vienas moderniausių, ypač lakštinio plieno, sujungimo būdų. Lazerinio suvirinimo įranga naudojama giliam pravirinimui, užtikrinant didelį siaurų suvirinimo siūlių stiprumą, taip pat greito plonasienių detalių ir elementų, reikalaujančių estetinių suvirinimo siūlių, sujungimą be papildomo apdorojimo. Maža technologijos eksploatacijos kaina ir greitis suteikia galimybę pasiūlyti puikų kokybės ir kainos santykį. Lazerinio suvirinimo sistemos užtikrina tikslumą ir našumą, reikalingą didelio masto pramonėje, taip pat lankstumą ir švelnumą, reikalingą suvirinant mažas detales.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Naujiems klientams – 3 mėnesiai nemokamas pristatymas